Competitive 4 – Wheatley (Wednesday)

Competitive IV – Wed – Wheatley
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 AQSA 11 7 2 2 60:440 23:0
2 GOAT 12 7 0 5 49:320 21:0
3 Pan American 12 4 1 7 31:350 13:0
4 Pathletico Madrid 12 2 2 8 32:510 8:0
5 Bangalore FC 12 2 0 10 39:760 6:0
.
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Tulkram FC 12 7 3 2 61:290 24:0
2 Mansour FC 12 7 2 3 49:310 23:0
3 Palestine FC 11 7 0 4 59:390 21:0
4 Grasskickers 12 6 1 5 47:630 19:0
5 Forza Nera 12 4 1 7 47:740 13:0
.

Contact: PJ@CrescentCitySoccer.com 

Tulkram FC-                                               Goat – Purple
Palestine FC – White                              Bangalor FC-
Jerusalem FC – Orange                             Forza Nera –
Pathetico Madrid – Red                               Pan American – Blue
AQSA  – Black                                       Mansour FC – Blue
.

 

 _______________________________________________________________________

Spring 2019

April 17th
6:00 G.O.A.T. 3 vs Pan American 0 
7:00 Bangalore FC  1 vs Pathetico Madrid 6
8:00 Forza Nera 3 vs Grasskickers 9
9:00 PALESTINE FC 5 vs Mansour FC 4

10:00 AQSA 5 vs Tulkram FC 5

 

April 24th
6:oo G.O.A.T. 5 vs AQSA 7
7:00 Pan American 1 vs Mansour FC 5
8:00   Pathetico Madrid 1 vs Grasskickers 2
9:00 Bangalore FC 2 vs Palestine FC 9
10:00 Forza Nera 3 vs Tulkram FC 6

May 1st          
6:00 AQSA 7 vs Mansour FC 5
7:00 Pan American 3 vs Pathetico Madrid 2
8:00 Bangalore FC 3 vs Forza Nera 8
9:00 G.O.A.T. 0 vs Tulkram FC 5
10:00 PALESTINE FC 8 vs Grasskickers 4

May 8th
6:00 Pan American 0 vs AQSA 4
7:00 Pathetico Madrid 1 vs G.O.A.T. 3
8:00 Bangalore FC 2 vs Mansour FC 4
9:00 PALESTINE FC 7 vs Forza Nera  4
10:00 Grasskickers
 2 vs Tulkram FC 2

May 15th
6:00 AQSA 5 vs Pathtico Madrid 5
7:00 Forza Nera 3 vs Grasskickers 8

8:00 Bangalore FC 2 vs G.O.A.T  6
9:00 Pan American 1 vs Tulkram FC 6
10:00 Palestine FC 2 vs Mansour FC 3

May 22nd
6:00 AQSA 11 vs Grasskickers 4
7:00 Bangalore FC 4 vs Pathetico Madrid 3
8:00 Mansour FC 10 vs Forza Nera 2 
9:00 G.O.A.T. 3 vs Pan American 2
10:00 Tulkram FC 3 vs PALESTINE FC 2

May 29th
6:00 AQSA 8 vs Bangalore FC 4
7:00 Pan American 0 vs Pathetico Madrid 2
8:00 Mansour FC 2 vs G.O.A.T. 0
9:00 Grasskickers 5 vs Palestine FC 4
10:00 Forza Nera  2 vs Tulkram FC 10

June 5th
6:00 G.O.A.T. 1 vs Forza Nera  2
7:00 Bangalore FC 1 vs Pan American 7
8:00 Pathetico Madrid 2 vs Mansour FC 2
9:00 
10:00 Tulkram FC 1 vs Grasskickers 3
(Rescheduled: AQSA vs Palestine FC)

June 12th
6:00 Bangalore FC 11 vs Grasskickers 3
7:00 Pan American 4 vs Forza Nera  4
8:00 G.O.A.T. 5 vs AQSA 0
9:00 Pathetico Madrid 3 vs Palestine FC 5
10:00 Tulkram FC 4 vs Mansour FC 4

 

June 19th
6:00 Bangalore FC 0 vs Pan American 4
7:00 Forza Nera 5 vs AQSA   2
8:00 Mansour FC 2 vs Grasskickers 5
9:00 G.O.A.T. 3 vs PALESTINE FC 6
10:00 Pathetico Madrid 0 vs Tulkram FC 7

 

June 26th   
6:00 Mansour FC 6 vs Grasskickers 0
7:00  Pathetico Madrid 3 vs G.O.A.T. 9
8:00  Pan American 2 vs AQSA 4
9:00 Bangalore FC 5 vs Tulkram FC 11
10:00 PALESTINE FC 10 vs Forza Nera 1

 

July 3rd      
6:00 G.O.A.T. 11 vs Grasskickers 2
7:00 AQSA 7 vs Bangalore FC 4
8:00 Pan American 7 vs PALESTINE FC 1
9:00 Pathetico Madrid 4 vs Forza Nera  10
10:00 Tulkram FC 1 vs Mansour FC 2

July 10th – Games are OFF due to Field Damage

July 17th
6:00 Mansour FC vs Forza Nera 
7:00 Bangalore FC vs G.O.A.T.
8:00 Pan American vs Grasskickers
9:00  AQSA vs Pathetico Madrid
10:00 Tulkram FC vs PALESTINE FC

July 24th Playoffs
6:00 #2 vs #3
7:00 #1 vs #4
8:00 #1 vs #4
9:00  #2 vs #3
10:00 #5 vs #5

 

July 31st – Playoffs 
6:00 Semi Finals
7:00 Semi Finals
8:00 Friendly
9:00 Championship