Competitive 4 – Wheatley (Wednesday)

Competitive IV – Wed – Wheatley

Pan American

Rank
1
Matches
0
Won
0
Tied
0
Lost
0
Coach
Website
.

Pan American

Rank
1
Matches
0
Won
0
Tied
0
Lost
0
Coach
Website
.

Contact: PJ@CrescentCitySoccer.com 

Tulkram FC-                                               Goat – Purple
Palestine FC – White                              Bangalor FC-
Jerusalem FC – Orange                             Forza Nera –
Pathetico Madrid – Red                               Pan American – Blue
AQSA  – Black                                       Mansour FC – Blue
.

 

 _______________________________________________________________________

Spring 2019

April 17th
6:00 G.O.A.T. vs Pan American
7:00 Bangalore FC vs Pathetico Madrid
8:00 Forza Nera  vs Grasskickers 
9:00 PALESTINE FC vs Mansour FC 

10:00 AQSA vs Tulkram FC

 

April 24th
6:oo G.O.A.T. vs AQSA
7:00 Pan American vs Mansour FC
8:00   Pathetico Madrid vs Grasskickers
9:00 Bangalore FC vs Palestine FC
10:00 Forza Nera  vs Tulkram FC

May 1st          
6:00 AQSA vs Mansour FC
7:00 Pan American vs Pathetico Madrid
8:00 Bangalore FC vs Forza Nera
9:00 G.O.A.T. vs Tulkram FC
10:00 PALESTINE FC vs Grasskickers

May 8th
6:00 Bangalore FC vs Mansour FC
7:00 Pathetico Madrid vs G.O.A.T.
8:00 Pan American vs AQSA
9:00 PALESTINE FC vs Forza Nera 
10:00 Grasskickers
vs Tulkram FC

May 15th
6:00 Bangalore FC vs G.O.A.T.
7:00 Forza Nera  vs Grasskickers
8:00 AQSA vs Pathtico Madrid
9:00 Pan American vs Tulkram FC
10:00 Palestine FC vs Mansour FC

May 22nd
6:00 G.O.A.T. vs Pan American
7:00 Bangalore FC vs Pathetico Madrid
8:00 Mansour FC  vs Forza Nera 
9:00 AQSA vs Grasskickers
10:00 Tulkram FC vs PALESTINE FC

May 29th
6:00 AQSA vs Bangalore FC
7:00 Pan American vs Pathetico Madrid
8:00 Mansour FC  vs G.O.A.T.
9:00 Grasskickers vs Palestine FC
10:00 Forza Nera   vs Tulkram FC

June 5th
6:00 G.O.A.T. vs Forza Nera 
7:00 Bangalore FC vs Pan American
8:00 Pathetico Madrid vs Mansour FC
9:00 AQSA vs Palestine FC
10:00 Tulkram FC vs Grasskickers

June 12th
6:00 Bangalore FC vs Grasskickers
7:00 Pan American vs Forza Nera 
8:00 G.O.A.T. vs AQSA
9:00 Pathetico Madrid vs Palestine FC
10:00 Tulkram FC vs Mansour FC

 

June 19th
6:00 Bangalore FC vs Pan American
7:00 Forza Nera  vs AQSA   
8:00 Mansour FC vs Grasskickers
9:00 G.O.A.T. vs PALESTINE FC
10:00 Pathetico Madrid vs Tulkram FC

 

June 26th   
6:00 Mansour FC  vs Grasskickers
7:00  Bangalore FC vs Tulkram FC
8:00  Pan American vs AQSA
9:00 Pathetico Madrid vs G.O.A.T.
10:00 PALESTINE FC vs Forza Nera 

 

July 3rd      
6:00 G.O.A.T. vs Grasskickers
7:00 AQSA vs Bangalore FC
8:00 Pan American vs PALESTINE FC
9:00 Pathetico Madrid vs Forza Nera 
10:00 Tulkram FC vs Mansour FC

July 10th
6:00 Mansour FC vs Forza Nera 
7:00 Bangalore FC vs G.O.A.T.
8:00 Pan American vs Grasskickers
9:00  AQSA vs Pathetico Madrid
10:00 Tulkram FC vs PALESTINE FC

July 17th Playoffs
6:00 #2 vs #3
7:00 #1 vs #4
8:00 #1 vs #4
9:00  #2 vs #3
10:00 #5 vs #5

 

July 24th- Playoffs 
6:00 Semi Finals
7:00 Semi Finals
8:00 Friendly
9:00 Championship

Spring 2019

April 17th
6:00 G.O.A.T. vs Pan American
7:00 Faubourg FC vs Mid City United
8:00 Honduras FC vs Tulkram FC
9:00 PALESTINE FC vs Mansour FC 

10:00 AQSA  vs Jerusalem FC 

 

April 24th
6:oo G.O.A.T. vs Honduras FC
7:00 Pan American vs Mansour FC
8:00   Mid City United vs Jerusalem FC
9:00 Faubourg FC vs Palestine FC
10:00 AQSA  vs Tulkram FC

May 1st          
6:00 Honduras FC vs Mansour FC
7:00 Pan American vs Mid City United
8:00 G.O.A.T. vs Tulkram FC
9:00 Faubourg FC vs AQSA
10:00 PALESTINE FC vs Jerusalem FC

May 8th
6:00 Faubourg FC vs Mansour FC
7:00 Pan American vs Honduras FC
8:00 Mid City United vs G.O.A.T.
9:00 PALESTINE FC vs AQSA
10:00 Jerusalem FC  vs Tulkram FC

May 15th
6:00 Faubourg FC vs G.O.A.T.
7:00 Honduras FC vs Mid City United
8:00 Pan American vs Tulkram FC
9:00 Palestine FC vs Mansour FC
10:00 AQSA  vs Jerusalem FC

May 22nd
6:00 G.O.A.T. vs Pan American
7:00 Faubourg FC vs Mid City United
8:00 Honduras FC vs Jerusalem FC
9:00 Mansour FC  vs AQSA
10:00 Tulkram FC vs PALESTINE FC

May 29th
6:00 Honduras FC vs Faubourg FC
7:00 Pan American vs Mid City United
8:00 Mansour FC  vs G.O.A.T.
9:00 Jerusalem FC vs Palestine FC
10:00 AQSA vs Tulkram FC

June 5th
6:00 Honduras FC vs PALESTINE FC
7:00 Faubourg FC vs Pan American
8:00 Mid City united vs Mansour FC
9:00 G.O.A.T. vs AQSA
10:00 Tulkram FC vs Jerusalem FC

June 12th
6:00 Faubourg FC vs Jerusalem FC
7:00 G.O.A.T. vs Honduras FC
8:00 Tulkram FC vs Mansour FC
9:00 Mid City United vs Palestine FC
10:00 Pan American vs AQSA

 

June 19th
6:00 Faubourg FC vs Pan American
7:00 Mansour FC  vs Jerusalem FC
8:00 Mid City United vs Tulkram FC
9:00 G.O.A.T. vs PALESTINE FC
10:00 AQSA vs Honduras FC   

 

June 26th   
6:00 Mansour FC  vs Jerusalem FC
7:00  Faubourg FC vs Tulkram FC
8:00  Pan American vs Honduras FC
9:00 Mid City United vs G.O.A.T.
10:00 PALESTINE FC vs AQSA

 

July 3rd      
6:00  Tulkram FC vs Mansour FC
7:00 Honduras FC vs Faubourg FC
8:00 Pan American vs PALESTINE FC
9:00 Mid City United vs AQSA
10:00 G.O.A.T. vs Jerusalem FC

July 10th
6:00 Tulkram FC vs PALESTINE FC
7:00 Honduras FC vs Mid City United
8:00 Pan American vs Jerusalem FC
9:00  Faubourg FC vs G.O.A.T.
10:00 Mansour FC  vs AQSA

July 17th Playoffs
6:00 #2 vs #3
7:00 #1 vs #4
8:00 #1 vs #4
9:00  #2 vs #3
10:00 #5 vs #5

 

July 24th- Playoffs 
6:00 Semi Finals
7:00 Semi Finals
8:00 Friendly
9:00 Championship